Competiţia s-a desfăşurat în sistem campionat, fiecare echipă jucând cu fiecare, o singură dată (doar tur). Locul 1 a fost declarată campioana ediției.
Club | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Academica CS Rudna | - | 1:1 | 5:3 | 6:2 | 3:1 | 2:0 | 9:2 | 3:0 | 7:0 | 4:2 | 4:0 | 12:1 | 7:1 | 10:2 |
2 | Piemontana Logistic Timișoara | 1:1 | - | 1:1 | 7:4 | 6:3 | 6:1 | 6:4 | 5:3 | 11:2 | 6:2 | 4:2 | 11:2 | 3:0 | 8:1 |
3 | Maracana Biled | 3:5 | 1:1 | - | 3:5 | 3:6 | 4:3 | 5:3 | 3:0 | 9:3 | 8:5 | 10:2 | 15:3 | 10:2 | 15:6 |
4 | Miki Mob Sânandrei | 2:6 | 4:7 | 5:3 | - | 6:3 | 3:2 | 4:7 | 4:5 | 5:3 | 6:3 | 6:2 | 5:2 | 11:3 | 9:2 |
5 | AS Cornești | 1:3 | 3:6 | 6:3 | 3:6 | - | 3:2 | 3:7 | 4:5 | 3:4 | 5:3 | 5:3 | 6:2 | 15:4 | 5:0 |
6 | Athletic Covaci | 0:2 | 1:6 | 3:4 | 2:3 | 2:3 | - | 5:1 | 7:2 | 3:0 | 4:3 | 3:4 | 7:4 | 3:0 | 3:0 |
7 | Mahle Timișoara | 2:9 | 4:6 | 3:5 | 7:4 | 7:3 | 1:5 | - | 4:3 | 5:9 | 7:5 | 7:1 | 4:0 | 12:3 | 2:3 |
8 | CS Cabanes Dudeștii Noi | 0:3 | 3:5 | 0:3 | 5:4 | 5:4 | 2:7 | 3:4 | - | 3:7 | 4:4 | 6:4 | 6:3 | 6:3 | 4:4 |
9 | Steluța Orțișoara | 0:7 | 2:11 | 3:9 | 3:5 | 4:3 | 0:3 | 9:5 | 7:3 | - | 2:4 | 7:1 | 4:0 | 2:6 | 7:7 |
10 | WTF Sânandrei | 2:4 | 2:6 | 5:8 | 3:6 | 3:5 | 3:4 | 5:7 | 4:4 | 4:2 | - | 0:4 | 6:4 | 10:1 | 5:3 |
11 | Cocoșul Orțișoara | 0:4 | 2:4 | 2:10 | 2:6 | 3:5 | 4:3 | 1:7 | 4:6 | 1:7 | 4:0 | - | 1:1 | 4:2 | 10:2 |
12 | ACS Dudeștii Noi | 1:12 | 2:11 | 3:15 | 2:5 | 2:6 | 4:7 | 0:4 | 3:6 | 0:4 | 4:6 | 1:1 | - | 8:6 | 7:4 |
13 | AS Bărăteaz | 1:7 | 0:3 | 2:10 | 3:11 | 4:15 | 0:3 | 3:12 | 3:6 | 6:2 | 1:10 | 2:4 | 6:8 | - | 6:1 |
14 | Dental Tim Timișoara | 2:10 | 1:8 | 6:15 | 2:9 | 0:5 | 0:3 | 3:2 | 4:4 | 7:7 | 3:5 | 2:10 | 4:7 | 1:6 | - |
Clasament
WTF Sânandrei
- Rank
- 10
- Matches
- 13
- Won
- 4
- Tied
- 1
- Lost
- 8
Last Match
WTF Sânandrei – ACS Dudeștii Noi
13. Match Day
29. martie 2024 15:00
6 - 4
După et. 8, Juventus Pișchia a fost înlocuită cu CS Cabanes Dudeștii Noi.
Datorită rezultatelor directe: Athletic Covaci s-a clasat pe locul 5, Mahle Timișoara pe locul 6, iar AS Cornești pe locul 7; Cocoșul Orțișoara s-a clasat pe locul 10, iar WTF Sânandrei pe locul 11.
Academica CS Rudna cu trofeul