Program

Liga Satelor BiArena la minifotbal

Ediţia a IV-a, 2016/18

Tur I

Etapa I (sâmbătă, 26 noiembrie 2016)

Athletic Covaci – AS Cornești

Speranța Cornești – Pindul Dudeștii Noi

Dental Juniors Timișoara – Atletico Textila Timișoara

Union Dudeștii Noi – Ciumăgelu Dudeștii Noi

Viitorul Biled – AS Bărăteaz

 

Etapa a II-a (sâmbătă, 10 decembrie)

Ciumăgelu Dudeștii Noi – Viitorul Biled

Pindul Dudeștii Noi – Union Dudeștii Noi

AS Cornești – Speranța Cornești

Dental Juniors Timișoara – Athletic Covaci

Atletico Textila Timișoara – AS Bărăteaz

 

Etapa a III-a (sâmbătă, 17 decembrie)

Speranța Cornești – Dental Juniors Timișoara

Union Dudeștii Noi – AS Cornești

Athletic Covaci – Atletico Textila Timișoara

Viitorul Biled – Pindul Dudeștii Noi

AS Bărăteaz – Ciumăgelu Dudeștii Noi

 

Etapa a IV-a (sâmbătă, 14 ianuarie 2017)

Atletico Textila Timișoara – Ciumăgelu Dudeștii Noi

Pindul Dudeștii Noi – AS Bărăteaz

AS Cornești – Viitorul Biled

Dental Juniors Timișoara – Union Dudeștii Noi

Athletic Covaci – Speranța Cornești

 

Etapa a V-a (sâmbătă, 28 ianuarie)

Ciumăgelu Dudeștii Noi – Pindul Dudeștii Noi

Union Dudeștii Noi – Athletic Covaci

Viitorul Biled – Dental Juniors Timișoara

MMC Sânandrei – AS Cornești

Speranța Cornești – Atletico Textila Timișoara

 

Etapa a VI-a (sâmbătă, 4 februarie)

Dental Juniors Timișoara – MMC Sânandrei

Atletico Textila Timișoara – Pindul Dudeștii Noi

Athletic Covaci – Viitorul Biled

Speranța Cornești – Union Dudeștii Noi

AS Cornești – Ciumăgelu Dudeștii Noi

 

Etapa a VII-a (sâmbătă, 4 februarie, după et. VI)

Pindul Dudeștii Noi – AS Cornești

Viitorul Biled – Speranța Cornești

MMC Sânandrei – Athletic Covaci

Union Dudeștii Noi – Atletico Textila Timișoara

Ciumăgelu Dudeștii Noi – Dental Juniors Timișoara

 

Etapa a VIII-a (sâmbătă, 11 februarie)

Dental Juniors Timișoara – Pindul Dudeștii Noi

Athletic Covaci – Ciumăgelu Dudeștii Noi

Atletico Textila Timișoara – AS Cornești

Speranța Cornești – MMC Sânandrei

Union Dudeștii Noi – Viitorul Biled

 

Etapa a IX-a (sâmbătă, 18 februarie)

Viitorul Biled – Atletico Textila Timișoara

MMC Sânandrei – Union Dudeștii Noi

Ciumăgelu Dudeștii Noi – Speranța Cornești

Pindul Dudeștii Noi – Athletic Covaci

AS Cornești – Dental Juniors Timișoara

 

Tur II

Etapa a X-a (sâmbătă, 25 februarie)

Athletic Covaci – AS Cornești

Speranța Cornești – Pindul Dudeștii Noi

Dental Juniors Timișoara – Atletico Textila Timișoara

Union Dudeștii Noi – Ciumăgelu Dudeștii Noi

Viitorul Biled – MMC Sânandrei

 

Etapa a XI-a (sâmbătă, 4 martie)

Ciumăgelu Dudeștii Noi – Viitorul Biled

Pindul Dudeștii Noi – Union Dudeștii Noi

AS Cornești – Speranța Cornești

Dental Juniors Timișoara – Athletic Covaci

Atletico Textila Timișoara – MMC Sânandrei

 

Etapa a XII-a (sâmbătă, 11 martie)

Speranța Cornești – Dental Juniors Timișoara

Union Dudeștii Noi – AS Cornești

Athletic Covaci – Atletico Textila Timișoara

Viitorul Biled – Pindul Dudeștii Noi

MMC Sânandrei – Ciumăgelu Dudeștii Noi

 

Etapa a XIII-a (sâmbătă, 18 martie)

Atletico Textila Timișoara – Ciumăgelu Dudeștii Noi

Pindul Dudeștii Noi – MMC Sânandrei

AS Cornești – Viitorul Biled

Dental Juniors Timișoara – Union Dudeștii Noi

SLC Sânandrei – Speranța Cornești

 

Etapa a XIV-a (sâmbătă, 25 martie)

Ciumăgelu Dudeștii Noi – Pindul Dudeștii Noi

Union Dudeștii Noi – SLC Sânandrei

Viitorul Biled – Dental Juniors Timișoara

MMC Sânandrei – AS Cornești

Speranța Cornești – Atletico Textila Timișoara

 

Etapa a XV-a (sâmbătă, 8 aprilie)

Dental Juniors Timișoara – MMC Sânandrei

Atletico Textila Timișoara – Pindul Dudeștii Noi

SLC Sânandrei – Viitorul Biled

Speranța Cornești – Union Dudeștii Noi

AS Cornești – Ciumăgelu Dudeștii Noi

 

Etapa a XVI-a (sâmbătă, 8 aprilie)

Pindul Dudeștii Noi – AS Cornești

Viitorul Biled – Speranța Cornești

MMC Sânandrei – SLC Sânandrei

Union Dudeștii Noi – Atletico Textila Timișoara

Ciumăgelu Dudeștii Noi – Dental Juniors Timișoara

 

Etapa a XVII-a (sâmbătă, 22 aprilie)

Dental Juniors Timișoara – Pindul Dudeștii Noi

SLC Sânandrei – Ciumăgelu Dudeștii Noi

Atletico Textila Timișoara – AS Cornești

Speranța Cornești – MMC Sânandrei

Union Dudeștii Noi – Viitorul Biled

 

Etapa a XVIII-a (sâmbătă, 29 aprilie)

Viitorul Biled – Atletico Textila Timișoara

MMC Sânandrei – Union Dudeștii Noi

Ciumăgelu Dudeștii Noi – Speranța Cornești

Pindul Dudeștii Noi – SLC Sânandrei

AS Cornești – Dental Juniors Timișoara

 

Tur III

Etapa a XIX-a (sâmbătă, 6 mai)

SLC Sânandrei – AS Cornești

Speranța Cornești – Pindul Dudeștii Noi

Dental Juniors Timișoara – Atletico Textila Timișoara

Union Dudeștii Noi – Ciumăgelu Dudeștii Noi

Viitorul Biled – MMC Sânandrei

 

Etapa a XX-a (sâmbătă, 13 mai)

Ciumăgelu Dudeștii Noi – Viitorul Biled

Pindul Dudeștii Noi – Union Dudeștii Noi

AS Cornești – Speranța Cornești

Dental Juniors Timișoara – SLC Sânandrei

Atletico Textila Timișoara – MMC Sânandrei

 

Etapa a XXI-a (sâmbătă, 27 mai)

Speranța Cornești – Dental Juniors Timișoara

Union Dudeștii Noi – AS Cornești

SLC Sânandrei – Atletico Textila Timișoara

Viitorul Biled – Pindul Dudeștii Noi

MMC Sânandrei – Ciumăgelu Dudeștii Noi

 

Etapa a XXII-a (duminică, 10 decembrie)

Atletico Textila Timișoara – Ciumăgelu Dudeștii Noi

Pindul Dudeștii Noi – MMC Sânandrei

AS Cornești – Viitorul Biled

Dental Juniors Timișoara – Union Dudeștii Noi

SLC Sânandrei – Speranța Cornești

 

Etapa a XXIII-a (duminică, 17 decembrie)

Ciumăgelu Dudeștii Noi – Pindul Dudeștii Noi

Union Dudeștii Noi – SLC Sânandrei

Viitorul Biled – Dental Juniors Timișoara

MMC Sânandrei – AS Cornești

Speranța Cornești – Atletico Textila Timișoara

 

Etapa a XXIV-a (duminică, 21 ianuarie 2018)

Dental Juniors Timișoara – MMC Sânandrei

Atletico Textila Timișoara – Pindul Dudeștii Noi

SLC Sânandrei – Viitorul Biled

Speranța Cornești – Union Dudeștii Noi

AS Cornești – Ciumăgelu Dudeștii Noi

 

Etapa a XXV-a (duminică, 4 februarie)

Pindul Dudeștii Noi – AS Cornești

Viitorul Biled – Speranța Cornești

MMC Sânandrei – SLC Sânandrei

Union Dudeștii Noi – Atletico Textila Timișoara

Ciumăgelu Dudeștii Noi – Dental Juniors Timișoara

 

Etapa a XXVI-a (duminică, 4 martie)

Dental Juniors Timișoara – Pindul Dudeștii Noi

SLC Sânandrei – Ciumăgelu Dudeștii Noi

Atletico Textila Timișoara – AS Cornești

Speranța Cornești – MMC Sânandrei

Union Dudeștii Noi – Viitorul Biled

 

Etapa a XXVII-a (duminică, 11 martie)

Viitorul Biled – Atletico Textila Timișoara

MMC Sânandrei – Union Dudeștii Noi

Ciumăgelu Dudeștii Noi – Speranța Cornești

Pindul Dudeștii Noi – SLC Sânandrei

AS Cornești – Dental Juniors Timișoara

 

După et. 4, locul lui AS Bărăteaz a fost luat de MMC Sânandrei. După et. 12, locul lui Athletic Covaci a fost luat de SLC Sânandrei.